Aktualności

AKTUALNOŚCI – 03.2019 r.


AKTUALNOŚCI – 18 marzec 2019 r.
Chciałbym trochę ożywić bloga i dlatego wprowadzam notatki z aktualnościami, które będę się starał regularnie zamieszczać. Czasem zdarzają mi się dłuższe przerwy w publikacjach ale nie dlatego, że zasnąłem na dobre, tylko przeważnie pracuję już nad jakimś kolejnym tematem. Co prawda w takich momentach staram się wrzucać coś luźnego na facebookowym profilu REALGAR, ale swoja uwagę skupiam przede wszystkim na kolejnym wpisie. Chcę by moi czytelnicy byli na bieżąco z tym co się dzieje i mam nadzieję, że właśnie dzięki takim krótkim notatkom uda się taki cel osiągnąć.

Aktualnie pracuję nad relacją z ostatniej giełdy w krakowskiej Chemobudowie. Wpis będzie jednak nieco różnił się od poprzednich tego typu treści. Mimo zaplanowanej stałej ilości zdjęć do zrobienia na giełdzie, jakoś zawsze tak to się kończy, że jest ich za dużo na jeden wpis i trzeba niektóre odrzucać. Tym razem w relacji będzie tylko kilkadziesiąt najciekawszych fotografii, a pozostałe (około 200) zostanie dodane w formie galerii lub będzie do ściągnięcia w spakowanym pliku. Od jakiegoś czasu staram się by fotografować okazy wraz z ich opisami i cenami (lub nawet osobno okaz i opis) więc po zdjęciach w większości będzie można rozpoznać co jest czym i skąd. Taki sposób z całą pewnością pozwoli mi na zaoszczędzenie czasu i skupieniu się na ważniejszych treściach, a także pozwoli na mniejsze obciążenie strony.

Na fotografii azuryt z Kop. Morenci Shannon, Greenlee, Arizona, USA. Okaz prezentowany na ostatniej giełdzie w krakowskiej Chemobudowie.

 


Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *