warsztaty geologiczne skamieniałości z dziećmi. mały geolog

Warsztaty geologiczne

W ramach naszej działalności planujemy rozpocząć warsztaty geologiczne na terenie Krakowa i okolic.

Wraz z nowym rokiem szkolnym ruszymy z programem dla najmłodszych, które odbywać się będą w przedszkolach i szkołach. Równocześnie planujemy otwarte warsztaty geologiczne w terenie, przygotowane z myślą o rodzinach z dziećmi lub do indywidualnego uczestnictwa. Naszym celem jest rozwijanie pasji oraz poszerzanie umiejętności, świadomości i wiedzy geologicznej. Na dzień dzisiejszy projekt jest w trakcie opracowywania.

warsztaty geologiczne kraków

W programie naszych warsztatów planujemy poruszać takie zagadnienia jak podstawy geologii ogólnej, rozpoznawanie minerałów, charakterystyka podkrakowskich skał i minerałów, budowa geologiczna Krakowa i okolic oraz przegląd lokalnych ciekawostek mineralogicznych.

Dalsze informacje będą podawane tutaj, w naszych mediach społecznościowych oraz aplikacji Daj Kamienia. Na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze szczegółów dotyczących miejsc prowadzenia warsztatów, planu czy kosztów. Jeżeli jednak chcieliby Państwo przekazać niezobowiązującą informację o zainteresowaniu (chociażby w ramach wsparcia projektu, byśmy mogli zobaczyć pozytywny odzew) proszę skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Wszelkich szczegółów udzielimy w późniejszym czasie.