300000
Aktualności

300000 WYŚWIETLEŃ BLOGA. Aktualności 2024


Mamy to! Nasz licznik wyświetleń w dniu dzisiejszym pokazał 300000. Cieszymy się bardzo, że blog zyskuje na popularności. Dziękujemy Wam drodzy czytelnicy!

W najbliższym czasie czeka nas sporo nowości. Na pewno najważniejszą jest fakt, że udało się porozumieć w kwestii treści zawartych na dawnym blogu Mamo Zbieram Gruz. Administrator bloga – Mateusz Wrona dał zielone światło na przetransferowanie wpisów z MZG na REALGAR. Tym samym te najbardziej wartościowe (i zgodne z dzisiejszym SEO) pojawią się na naszym blogu. By nie próbować upchnąć tego w inne od lat używane kategorie, utworzę stronę na blogu: Mamo Zbieram Gruz. Tam trafią te wpisy…trzeba tylko uporać się ze znalezieniem fotografii 😉

Aplikacja Daj Kamienia. Trwa aktualizacja. Być może zauważyliście, że zmieniła się tapeta (na razie jest próbna), za niedługo powinien również zmienić się ekran ładowania. To jednak nie wszystko, bo dokonujemy zmian również w dziale map. Lokalizacje w dziale Mapy będą miały jasny podział na te dla początkujących, zaawansowanych lub takie, które wymagają zgody na wejście. Wiele osób sygnalizowało, że takie wyjaśnienie jest potrzebne. Dodatkowo będzie też nacisk na nowe lokalizacje dla tych, którzy zaczynają swoje przygody w terenie – dla początkujących.

Rozwija się i zmienia dział Warsztaty geologiczne. Wszystko dlatego, że już ruszyliśmy z warsztatami na wydarzeniach i eventach (braliśmy udział w XI edycji Krakowskiej Nocy Matematyki w SP nr 78), warsztatami w przedszkolach (odwiedziliśmy Samorządowe Przedszkole nr 105 w Krakowie), a także po raz pierwszy poprowadziliśmy warsztaty terenowe na Ruczaju w Krakowie. Wszystko to odbyło się w ciągu kilku następujących po sobie dni…Mariola z Alicją miały pełne ręce roboty!

W kwestii kolejnych blogowych wpisów, to na razie nadrabiam zaległości, ale też szykujemy kolejne treści. Trzeba się uporać z zaległym WME i uzupełnić relację z giełdy w Hali Czyżyny. Po za tym na kilka miesięcy mamy spokój z giełdami, więc będzie czas na nowości na blogu. Do zobaczenia!

300000 to naprawdę ładna liczba 🙂

10 lat bloga realgar


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *