giełda minerałów agh

Giełdy Akademii Górniczo-Hutniczej

Dział na blogu REALGAR zawierający odnośniki do naszych relacji i reportaży z międzynarodowych wystaw i giełd minerałów, skamieniałości i wyrobów jubilerskich na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH na przestrzeni lat. Jest to jedna z trzech krakowskich giełd; taka do której mam największy sentyment. Nie tylko dlatego, że to moja Alma Mater i czuję się tu jak u siebie, ale również dlatego, że właśnie tutaj zwykle udaje mi się zrobić najlepsze zakupy. Giełda minerałów AGH – klasyczna giełda, której nie można ominąć.

Giełdy odbywają się w gmachu głównym – budynku A0 Akademii Górniczo-Hutniczej przy Al. Adama Mickiewicza 30 w Krakowie. Stoiska zwykle rozmieszczone są na parterze oraz pierwszym piętrze, w holu i korytarzach bocznych. Równocześnie prezentowane są wystawy Muzeum Geologicznego WGGIOŚ (w nawach bocznych oraz holu).

Proszę wybrać wpis – relacje z giełd na blogu REALGAR:

61 giełda minerałów agh 62 giełda minerałów agh
57 giełda skamieniałości na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie 60 giełda minerałów agh
53 giełda minerałów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie50 giełda minerałów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie 55 giełda minerałów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie52 minerały giełda
48 giełda skamieniałości Akademii Górniczo-Hutniczej 49 giełda skamieniałości na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

Strona organizatora – Muzeum Geologiczne WGGIOŚ AGH
Tekst oraz plakaty zostały użyte w celu promocji imprezy, jako nieodłączny element pisanych relacji i reportażów

Fraza kluczowa: giełda minerałów agh