💥 𝘿𝘼𝙅 𝙆𝘼𝙈𝙄𝙀𝙉𝙄𝘼! Aplikacja geologiczna realgar

💎 Z dumą prezentujemy najnowszą aplikację na telefony, będącą uzupełnieniem naszego bloga REALGAR. Aplikacja daje Wam możliwość interakcji – rozmowy, pokazania okazów, wymiany doświadczeń, wskazuje lokalizacje minerałów, skamieniałości, muzeów, obiektów geoturystycznych oraz jest miejscem, gdzie można poczytać o minerałach, skamieniałościach…tutaj można być i działać.

👉 LINK DO APLIKACJI W SKLEPIE PLAY

👌 Aplikacja jest DARMOWA. Wystarczy w sklepie Play wpisać np. „dajkamienia” i pobrać. Zobaczcie sami…jedyna taka aplikacja w POLSCE!

𝘿𝘼𝙅 𝙆𝘼𝙈𝙄𝙀𝙉𝙄𝘼!


Ekran startowy aplikacji Daj Kamienia!

  1. aplikacja super i z potencjalem

    sugerowałbym jednak zmienić font („czcionkę”) na bardziej prosty, bo czytanie tekstu w tym momencie jest męczące (chyba że tylko ja mam z tym problem :P)

    powodzenia w rozwijaniu!

    • Dziękujemy za miłe słowa 🙂 Co do czcionki to mieliśmy kilka błędów związanych z czcionką i nieczytaniem polskich znaków. Może to był akurat ten moment? Teraz jest użyta jedna z najpopularniejszych, chyba w miarę czytelna. Zawsze jest też możliwość, że to kwestia gustu 🙂 Jak wrócimy z urlopów pewnie padnie na fb ankieta czy obecna czcionka jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.