aplikacja daj kamienia
Aktualności,  Daj Kamienia! App

AKTUALNOŚCI – listopad 2023 r. Aktualizacja apki Daj Kamienia


W ostatnim czasie pojawiło się kilka nowości w naszej apce. Darmowa aplikacja geologiczna Daj Kamienia jest uzupełnieniem bloga REALGAR, z mapami występowania minerałów, skamieniałości, geoturystyką i wewnętrznym forum – tzw. wpisami znad gruzu. Jedyna taka aplikacja w Polsce i na Świecie. Warto mieć naszą apkę i być z nami na bieżąco. Przy okazji różnych, ważnych dla nas wydarzeń organizujemy RozDajki, gdzie (po prostu) rozdajemy okazy. Najbliższa już w ten weekend, podczas giełdy na AGH.

Aplikacja Daj Kamienia – co nowego?

W dziale MAPY nowe lokalizacje. Zostały one opatrzone znacznie większą ilością zdjęć i grafik, niż lokalizacje publikowane dawniej. W niektórych zawarto również więcej szczegółowych informacji, a także zamieszczono dodatkowe mapy ułatwiające odnalezienie w terenie:

  • Minerały – lokalizacje występowania: Kluszkowce – Góra Wdżar

aplikacja daj kamienia

  • Minerały – lokalizacje występowania: Dubie – kopalnia dolomitu

aplikacja daj kamienia

  • Skamieniałości – lokalizacje występowania: Mydlniki-Wapiennik – kamieniołom wapienia

aplikacja daj kamienia

W dziale WARSZTATY dokonaliśmy odpowiednich uaktualnień, dodając również organizowane przez nas warsztaty terenowe i stacjonarne:

warsztaty geologiczne kraków

Powoli przymierzamy się do zmiany loga i aktualizacji szaty graficznej. Być może uda się, by dzięki zmianom graficznym apka działała jeszcze szybciej.

RozDajka w app Daj Kamienia

Osobom, które podczas 65. Międzynarodowej Giełdy Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich AGH odwiedzą nasze stoisko i pokażą fotografię wykonaną przy naszej wystawie w Muzeum Agatów w Rudnie, wręczymy okaz specjalny. Przygotowaliśmy dla Was m.in. Wollastonit z kop. Stanisław, Pseudomalachit z Piesky na Słowacji, Dolomit z kop. Dubie czy Kalcyt z Siewierza.
Okazy można mnożyć podwójnie, bo w trakcie giełdy odbywać się będzie również nasza standardowa RozDajka w aplikacji Daj Kamienia, tzn. kto opublikuje wpis znad gruzu w apce, okaz dla Was.

Rozpiszmy to sobie 🙂
Wizyta w Muzeum ze zdjęciem + wizyta na stoisku REALGAR = OKAZ 1.
Wpis znam gruzu na giełdzie w app Daj Kamienia + wizyta na stoisku REALGAR = OKAZ 2.
Coś mi się wydaje, że wzbogacimy niejedną kolekcję 😉 Zapraszamy!

👉 Darmowa apka Daj Kamienia do pobrania ze sklepu Play: play.google.com

#dajkamienia #dajka #aplikacjageologiczna #rozdajka #mydlniki #wapiennik #dubie #wdżar #kluszkowce #górażar #wżar #warsztatygeologiczne #geowarsztaty


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *