realgar blog
Aktualności

O TYM CO WAŻNE. Aktualności 2022


O tym co ważne…bo ważne jest zbieranie minerałów, spędzanie czasu w terenie czy udział w największej imprezie mineralogicznej w Polsce. Ważna jest również zabawa, robienie głupstw, a nawet wspólne picie gorzały. Jeszcze dalej bardzo ważne są przyjaźnie i kontakty międzyludzkie, a już na pewno najważniejsi są ludzie którzy mi zaufali, z którymi tworzę to realgarowe dzieło. Tych ludzi po prostu kocham i jakby trzeba było bez mrugnięcia okiem, oddałbym za nich swoją kolekcję. Jest jednak coś ponad tym wszystkim, coś najprawdziwszego i najmocniejszego – emocje i radość, gdy wracasz do domu po wielu dniach i słyszysz: „Tatusiu, jesteś! Bawimy się?„.

Piotr Zając wraz z Tomasz Zyguła, Grzegorz Słowik i Marcin Kaczmarczyk

REALGAR blog

Serdecznie Wam dziękujemy za wspaniałe spędzony czas! Tomek Praszkier, Joanna Gajowniczek-Praszkier, Marek Panda, Adam Habdas, Art Ba, Łukasz Tekiela Agnieszka Żychowicz-Dębska, Paweł Żochowski, Wojciech Sierny, Marek Łodziński Eligiusz Szełęg Piotr Sarul Kamil Capar oraz wiele wiele wiele osób, które pasowałoby tu jeszcze wymienić.
Dodatkowe podziękowania należą się naszym Żonom, które dały zielone światło na ten wyjazd. Oby za rok były równie wyrozumiałe. Drogie Panie, jesteście wspaniałe!
Mariola Zając Magda Pas Gabriela Kaczmarczyk
LUBAŃ, do zobaczenia za rok!
#RealgarOnTour #SudeckiFestiwalMinerałów #Lubań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *