Aktualności

SEZON GIEŁD. Aktualności 2021


Mamy sezon giełd. Jedne się kończą, kolejne zaczynają; moglibyśmy nie robić nic innego jak wrzucać relacje na bloga. Cieszymy się, że giełdy nie odpuściły i są organizowane…chociaż to jest za mało powiedziane – wrzesień to po prostu impreza za imprezą. Zacznijmy od małego zestawienia, co i gdzie robiliśmy.

 • Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów MGBiM. Kraków 18-19 września 2021 r. Najbliższa nadchodząca giełda. W nowej lokalizacji, w nowym stylu. Będziemy na miejscu i sprawdzimy jak to działa. 


  Święto Kamieni na Zamku Tenczyn. Rudno 11-12 września 2021 r.
  Impreza w której bierzemy udział co roku. Nasze stałe miejsce. Tym razem co prawda w nieco okrojonym składzie, ale za to piękna pogoda i uroki Zamku Tenczyn rekompensowały braki kadrowe 🙂 Święto Kamieni jak zawsze super!

 • Giełda Minerałów, Skamieniałości i Biżuterii INTERSTONE. Łódź 11-12 września 2021 r. oraz Giełda Minerałów i Biżuterii GEO EXPO. Katowice 11-12 września 2021 r.
  Nie mamy fotografii ale byliśmy. Katowice szczególnie przypadły nam do gustu. W tym roku pod kątem ilości odwiedzających i ilości sprzedanych okazów zwyczajnie wygrały.
 • Jesienne Wykopki u Witolda. Rudno 11 września 2021 r.
  Impreza organizowana przez Muzeum Agatów w Rudnie. Pamiętacie Mistrzostwa o Agatowego Króla? To to jest podobna impreza tylko nieco bardziej kameralna. Taki Agatowy Król w pigułce. Mniej rywalizacji, więcej rodzinnej zabawy.

 • Giełda minerałów i wyrobów jubilerskich GLOB. Rzeszów 04-05 września 2021 r.
  Relacja z tej imprezy została już zamieszczona na blogu. Bardzo fajna giełda, w tradycyjnej, przyjemnej formie. 

W naszej aplikacji Daj Kamienia sporo się dzieje. Na forum coraz większy ruch, wpisy znad gruzu się zapełniają, codziennie przybywa nowych osób. Mamy już ponad 500 pobrań w sklepie play (!!!), a dziennie przybywa około 10 nowych osób. Do map dorzucamy nowe lokalizacje (w dniu wczorajszym wpadła: Mszana – okno tektoniczne Mszany Dolnej), a w planie są kolejne. Korzystajcie z Dajki, jest darmowa i stanowi świetne uzupełnienie bloga.

↗ Mamy mały sukces na facebooku. Może 1500 polubień fanpage nie brzmi dumnie, ale ostatnie kilka dni pokazują liczbę odbiorców rzędu 20000. Pniemy się w górę. 

♪ Pamiętacie, że jesteśmy chyba we wszystkich mediach społecznościowych? Facebook, Youtube, Instagram, Twitter, Pinterest. Mało? no to od kilku dni zaczynamy również przygodę z TikTokiem. Młodzież z naszej grupy założyła kanał i będzie prowadzić…Ci starsi mogą temu nie podołać 😛  


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *